zabudol som heslo
(zadajte email a pošleme Vám link pre vygenerovanie nového hesla)
pridaj inzerat
zdielanie inzeraty
rady starej mamy
zdielanie inzeraty
pridaj inzerat
rady starej mamy

Zdieľanie

Čo je to zdieľanie? Zdieľanie je pomoc pre všetkých susedkov, alebo ako my radi hovoríme: od susedka pre susedka wink

 

Chcete vymaľovať izbu, ale nemáte maliarsky rebrík? Chcete vytepovať gauč, ale nemáte tepovač? Zdieľanie je „požičiavanie“ veci na základe dohody medzi susedkami či už za poplatok, za čokoládku, alebo len za dobrosrdečné „ďakujem“. Výber je len na Vás. Prečo sme prišli s týmto nápadom? Ako nás naše mamy učili, pomáhať sa má a nikdy nevieš kedy budeš potrebovať práve ty niečo vypožičať.

 

Systém shareovania v zahraničí funguje už roky a teší sa veľkej obľube. Náš dnešný životný štýl, v ktorom keď potrebuješ navŕtať jednu dierku na stenu a kvôli tomu si musíš ísť kúpiť vŕtačku je neekologický a neekonomický. Ruku na srdce, koľko máme doma zbytočných “ harabúrd“, ktoré použijeme možno raz za rok? Tak prečo ich radšej takto nezdieľať. Zdieľať môžete všetko od drobných vecí ako je náradie, elektronika, cez športové potreby, až po (pre niekoho nepredstaviteľné, ale v zahraničí bežné) autá a nehnuteľnosti.

 

Vyhliadnite si, alebo pridajte vec, pozrite si hodnotenia susedka, dohodnite si podmienky (lehotu, miesto, výšku depozitu a odmeny) a zdieľajte! Zdieľanie pomôže susedkovi na jednej strane ušetriť za zbytočný nákup a druhý susedko si môže z veci ktorú denne nevyužíva príjemne privyrobiť, alebo niekomu pomôcť.

 

Poďme si pomáhať tak ako to fungovala kedysi medzi našimi starými mamami smiley

Pokračovaním na stránke súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám umožňujú poskytovať lepšie služby a personalizáciu obsahu. OK